Ikona Facebook Ikona RSS Ikona YouTube

CO SE DĚJE

Zrodila se webová stránka Českého kalendáře

5/4 Zrodila se webová stránka Českého kalendáře

Stránka nabízí nejen základní informace o projektu ve všech jeho podobách, ale především zve slovem i obrazem (fotografiemi Jana Trnky) do proudu tvůrčího procesu: kdo přišel zpívat do studia a jak si přitom vedl, kdo bude hostem dalšího představení ve Švandově divadle, jaké náměty tvůrci zvažují... návštěvník se tedy seznámí nejen s výsledky, jak je běžné jinde, ale i s pokusy, z nichž k později prezentovanému výsledku vedou jen některé.

V rubrice Napsali o nás si svůj názor může každý konfrontovat s názory publicistů, prezentovaných v novinách, časopisech, v rozhlase a v televizi.Za pomoci rubriky Napište nám se můžete tázat nebo svobodně sdělovat cokoli, co vás v souvislosti s Českým kalendářem napadá. Neostýchejte se a napište.

Prostřednictvím příslušných rubrik si zájemci budou moci kupovat knihu, písně i vstupenky na aktuální představení do Švandova divadla.

Součástí stránky budou i zdarma dostupná videa nejen z Českého kalendáře, ale z jiných projektů Michala Horáčka. Uvidíte na nich i Jaromíra Nohavicu, Vojtěcha Dyka, Szidi Tobias, Daniela Landu, Hanu Hegerovou, Františka Segrada, Lenku Novou, Ondřeje Rumla, Janu Kirschner a mnohé další osobnosti.starší aktuality

Michal HoráčekKudykamOhrožený druh

PARTNEŘI

Logo - DarkSide, a.s. Logo - YouTube